O nas

Serdecznie witamy w Zoozu.pl

Myślą przewodnią jaką kierowaliśmy się otwierając internetowy sklep zoologiczny była jak najlepsza pomoc Państwu w wyborze produktów zaspokajających potrzeby domowych zwierząt.

Cel ten realizujemy prezentując Państwu w bogatej ofercie dobre oraz sprawdzone produkty polskich jak i zagranicznych producentów. Chcemy pokazać, że można przedstawić produkty renomowanych firm zachowując jednocześnie rozsądne ceny.

Dotychczas prowadziliśmy sklep stacjonarny, jednak duże zainteresowanie rynku skłoniło nas do rozszerzenia zakresu usług o realizację wysyłek zakupionych produktów (szczegóły znajdą Państwo w zakładce „Dostawa”). Tym samym pomocna stała się prezentacja produktów przez internet.

Dla dobra kupujących wprowadziliśmy zabezpieczenia, które zapewniają sprawne i bezpieczne korzystanie ze sklepu. Przedstawiając Państwu naszą ofertę jednocześnie uwzględniliśmy informacje o dostępności produktów.

Zespół współpracowników Zoou.pl tworzą osoby interesujące się tematyką zoologii – hodowcy, domowi fascynacji, jak również osoby dbające
o dobro zwierząt.

Chcielibyśmy sprawić by nasza oferta produktowa, łatwość zakupów oraz kompetentna obsługa pozwoliła Państwu dokonać właściwego wyboru produktów oraz spowodowała aby zamówienia realizowane przez nasz sklep były dostosowane do potrzeb Klientów.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Przygotowaliśmy w tym celu kilka możliwości (szczegóły w zakładce „Kontakt”) tak, aby od momentu złożenia zamówienia do jego realizacji czuli się Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie.

Dziękujemy za zainteresowanie oraz życzymy udanych zakupów :)

Zespół Zoozu.pl
Twój koszyk jest pusty

Czat z konsultantem Zoozu.pl

Pracujemy
poniedziałek - piątek
  w godz. 12-19
Newsletter
nowości i rabaty
na e-mail
zapisz się i korzystajInternetowy sklep zoologiczy Zoozu.pl © 2006-2010